Aktualności z życia szkoły

Z okazji Święta Konstytucji w piątek 29.04 odbyły się podchody śladami naszej historii.

Zdjęcia z wycieczki w galerii.

Dnia 13 kwietnia 2016r. kilku uczniów z naszej szkoły wraz z Panią Kasią Rosłon i Panem Pawłem Koziorkiem miało okazję obejrzeć trening siatkarski AZS Politechniki Warszawskiej. Jest to jedyna stołeczna drużyna, która bierze udział w rozgrywkach Plusligi.

Czytaj więcej...

Dnia 1 marca ( Dzień Piegów) w naszej szkole, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów, był pan Arek, z nieocenioną pomocą innych nauczycieli.

Czytaj więcej...

W dniu 14 stycznia br. pani Karolina ze Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju przywiozła królika.

Jest wyjątkowo duży, piękny, aksamitny w dotyku, rasy Nowozelandzki Czerwony, jego futro ma kolor rudy. Dlatego nazwaliśmy go Rydzyk.

Rydzyk zamieszkał w pracowni plastycznej u pani Kingi. Pani Kinga i pani Karolina z pomocą chętnych uczniów będą opiekowały się królikiem.

Imponująca jest postawa hodowcy Pana Jerzego Wieczorka: początkowo cena królika wynosiła 200 zł, ale gdy dowiedział się, że królik jest dla dzieci z dysfunkcjami sprzedał go za symboliczną złotówkę!
Wszystkie zebrane od rodziców pieniądze (170 zł) spożytkujemy na: podściółkę (żwirek drewniany), karmę, nowe poidełko itd. 

Zdjęcia naszych uczniów "oswajających" nowego pupila do obejrzenia w galerii.

Jeszcze raz dziękujemy!

W dniu 22-go grudnia uczniowie klas piątych wystąpili w Jasełkach szkolnych, przypominając Nam wszystkim istotę Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie przedstawienia klasy pierwsze zaśpiewały kolędę.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii.

Kalendarz

Kalendarz roku szkolnego

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
Scroll to top